Dresy pre športové kluby

sport_jersey_prod

Keď si položíme otázku, čo potrebuje každý športový klub k tomu, aby mohol plnohodnotne vykonávať svoju činnosť, napadne nás niekoľko vecí. Najdôležitejšou je samozrejme zaobstarať do klubu hráčov, ale nemenej dôležité je vytvoriť klubu aj nejaký obraz.

V tomto období ľudia nechodia iba na dovolenky, ale práve tieto letné dni sa využívajú aj na rôzne športové aktivity, medzi ktoré určite patria aj futbalové turnaje. Či už ide o turnaj na amatérskej alebo profesionálnej úrovni, určite padne vhod respektíve si to žiada, aby mal váš klub zaobstarané aj nejaké dresy.

Doba sa posúva vpred a už aj v amatérskych turnajoch chcú byť hráči oblečení na úrovni, preto sme sa posunuli o niečo vpred aj my a po výrobe klasického oblečenia a rôznych suveníroch sme sa vrhli aj do výroby dresov.

Áno, dá sa prísť na turnaj v čisto bielych, červených, modrých alebo zelených tričkách, na ktoré sa napríklad vytlačia čísla či názov klubu, ale ak chcete túto identifikáciu klubu posunúť na vyššiu úroveň, odporúčame vám našu najnovšiu službu – nechať si u nás vyrobiť svoje originál vlastné dresy.

Ak tak urobíte, určite oceníte ich kvalitu a prevedenie dizajnu. Dresy totiž vyrábame z kvalitného materiálu, ktorý prepúšťa vzduch, je rýchloschnúci a zaujímavosťou je aj neobvykle členený priekrčník. Ešte väčšou zaujímavosťou je sloboda v grafickom prevedení.

Pojem sloboda v tomto ponímaní znamená, že na drese môžete mať úplne všetko, čo vás napadne. Môže ísť o jednoduchý dres s pár prvkami, ako sú číslo, logo, meno, názov klubu a logo sponzora, ale vďaka tomu, že dresy sa vyrábajú potlačením jednotlivých častí a až potom sa tieto časti zošívajú dokopy, si na svoje si prídu aj milovníci predizajnovaných produktov, čo v praxi znamená, že na drese môžete okrem vyššie spomenutých prvkov mať aj rôzne obrázky, fotky a iné grafické „parádičky“.

Človek by si povedal, že to musí byť finančne nákladné a neoplatí sa to, opak je však pravdou. Výroba takýchto dresov je po grafickej, kvalitatívnej a ekonomickej stránke určite iba výhodou a jednou z možností, ako ešte viac obohatiť zážitok z futbalu či iných športov.

Tak čo, chceš aj ty prísť so svojím mančaftom na najbližší turnaj v originálnych dresoch z našej produkcie? Stačí nám napísať na info@umwear.com alebo na našu facebook stránku a o ostatné sa už postaráme.

dresy