Peter Wojatschek členom The Lion’s Den

umwear_blog_peter_wojatschek

Chcel si splniť sen, dostať sa medzi najlepších z najlepších, rozhodol sa teda, že v októbri pôjde do USA na preteky, kde sa ukáže, či jeho doterajšia drina prinesie vytúžené ovocie.

Reč je o Petrovi Wojatschekovi, ktorý sa v októbri ako prvý Slovák v histórii ocitol na Majstrovstvách sveta vo Firefighter Combat Challenge, kde okrem iného prišiel bojovať aj o členstvo v elitnej skupine LION´S DEN.

Všetci priatelia i my v UM Wear sme v jeho úspech verili a ten nakoniec aj prišiel, Peter Wojatschek sa stal prvým Slovákom v LION´S DEN a svojím časom sa kvalifikoval aj na Majstrovstvá sveta, v ktorých obsadil 53. miesto z 200 súťažiacich.

Táto informácia nás v UM Wear potešila a aj touto formou Petrovi ešte raz gratulujeme a ďakujeme za ukážkovú reprezentáciu našej krajiny.

A prečo spomíname tento príbeh na našom webe?

Peter totiž pred odchodom do Ameriky potreboval vyrobiť zopár tričiek a na základe recenzií jeho kamarátov, sa rozhodol osloviť práve nás. Dokonca sme sa aj osobne stretli a mohli sme mu popriať veľa šťastia aj osobne. Sme radi, že aj takouto maličkosťou sme podporili teraz už člena najlepších z najlepších a prajeme jemu aj ostatným športovcom veľa ďalších podobných úspechov.

október 2018
Foto: Peter Wojatschek, TFA Team of Slovakia