Zákazková výroba mikín by sa mohla rozdeliť do dvoch tried náročnosti. To jednoduchšou je nákup hotovej mikiny v jednom z európskych veľkoskladov a náročnejšou triedou označíme výrobu mikín od základov.

Každá možnosť má svoje pre a proti a vždy je preto najlepšie odkomunikovať, čo hľadáte, na aký účel, koľko kusov, ako by mala dizajnovo mikina vyzerať a mnoho iných informácií. V oboch prípadoch sa dizajny môžu aplikovať potlačou aj výšivkou, záleží od dizajnu a priania zákazníka.

MIKINY Z EU SKLADOV:
Na svete je mnoho výrobcov oblečenia, ktoré držia svoje produkty v rôznych skladoch po celej Európe. Za tie roky praxe už vieme odporúčať zákazníkovi tú najvhodnejšiu mikinu, keď poznáme parametre, ktoré by mala spĺňať (gramáž, cena, zloženie…). Zvyčajne, ak je mikina v potrebných počtoch naskladnená, do 3-5 dní je u nás na firme a vieme s ňou pracovať – aplikovať dizajny, upravovať štítky atď..

VÝHODY
– možnosť výberu aj lacných mikín na akcie, pri ktorých nepotrebujete mikinu najvyššej kvality
– časovo rýchlejšie dodanie, nakoľko iba potlačíme/vyšijeme kusy, ktoré nám prídu z EU skladu
– minimálny počet pri takto objednávaných mikinách je 10 kusov

NEVÝHODY
– ak máte obľúbenú značku (napr. Russell) a ich mikina práve nie je na sklade, treba čakať na naskladnenie

MIKINY ŠITÉ OD ZÁKLADU:
Keď máte 100% česanú bavlnu s gramážou 330g/m²  a šikovné ruky krajčírky, nie je problém si bavlnu rozprestrieť, podľa šablón rozrezať jednotlivé časti mikín, na ne aplikovať dizajny a potom to hodiť pod šijací stroj, nech sa šitím dopracujeme k hotovej mikine. Keďže sa šije od základu, vieme si nakombinovať aj farby, telo môže byť modré, rukávy biele, môžeme aplikovať rôzne pásy po obvode atď. Minimálny počet pri mikinách šitých od základu je nastavený na 30 kusov.

Ak by sme chceli potlačenú plnú plochu, ani to nie je problém, sublimačnou technológiou aplikácie dizajnu a materiálom s gramážou cca 290g/m² vieme vyrobiť takéto špeciálne kúsky už od 10 kusov. Postup síce trošku zdĺhavejší, finančne náročnejší, ale z doterajších recenzií vieme posúdiť, že to za to stojí.

VÝHODY
– vieme garantovať kvalitu spracovania a materiálu použitého na jej výrobu
– napriek náročnosti spracovania, cena vás stále milo prekvapí
– možnosť farebných kombinácii

NEVÝHODY
– časovo náročnejšia výroba

Kalkulácia

KALKULÁCIA CENY

Pri niektorých produktoch je cenník ihneď k dispozícii, pri niektorých budeme pre kalkuláciu ceny potrebovať dodatočné informácie. Napíšte nám prosím e-mail a informujte sa o cene zákazkovej výroby vami vybraných produktov.

Pre viac ukážok navštívte aj našu facebook a instagram stránku.