Obchod2023-12-12T10:41:43+01:00
 • Samolepky

  2,00 100,00  bez DPH
  2,40 120,00  s DPH
  16 kusov samolepiek (8 dizajnov x 2) s rozmerom 8 x 8 cm na podporu portálu Ultras-Magazine.com. Výťažok z predaja je použitý na autorov článkov, zber zaujímavých fotografií a podobne. Podpora vo výške 60 EUR a viac bude odmenená aj ďalším darčekom. Prosíme všetkých podporovateľov, aby samolepky nelepili na turistické značky a objekty, ktorých poškodením by vznikla materiálna škoda. 
 • Ponožky Hools

  7,50  bez DPH
  9,00  s DPH
  Štýlové ponožky s upleteným motívom pre milovníkov tretích polčasov zo Slovenska. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú maximálnu pohodlnosť a odolnosť. Tieto športové ponožky sú ideálne pre športovcov či turistov.
 • Kraťasy UEFA Mafia

  21,67  bez DPH
  26,00  s DPH
  Plavkové kraťasy s vyšitým dizajnom UEFA Mafia vhodné aj na bežné nosenie či športovanie, napríklad aj turistiku. Vyrobené z polyesteru o gramáži 135 g/m², z vnútornej strany je prišitá sieťovina. Samozrejmosťou sú vrecká na bokoch a jedno zadné, ktoré je na zips. Sťahovanie v páse zabezpečené prostredníctvom šnúrky. Pred nákupom si nezabudnite pozrieť tabuľku veľkostí. flag gbIf you come from another EU country and you are interested in this product, contact us by e-mail.
 • Odznak Hooligans

  5,83  bez DPH
  7,00  s DPH
  Kovový odznak na ihle s motívom Hooligans ako módny doplnok na šiltovky, baretky, ale aj oblečenie a tašky cez rameno. Odznak je vyrobený v strieborno-čiernom farebnom prevedení. flag gbIf you come from another EU country and you are interested in this product, contact us by e-mail.
 • Tričko Mentalita Ultras

  16,50  bez DPH
  19,80  s DPH
  Tričko pre všetkých slovenských fanúšikov s motívom Mentalita Ultras. Okrem kvalitnej potlače nechýba ani bielo-modro-červená Casuals visačka na rukáve. Tričko nemá klasický slim strih, no k telu prilieha viac než klasické voľné tričká, odporúčame preto pred objednávkou pozrieť tabuľku veľkostí.  
 • Tričko Hooligans

  16,50  bez DPH
  19,80  s DPH
  Štýlové čierne tričko s výrazným motívom "HOOLIGANS". Toto tričko je určené pre tých, ktorí zdieľajú vášeň k futbalu a tretiemu polčasu. Pred objednávkou si nezabudnite pozrieť tabuľku veľkostí.
 • Bratia

  16,50  bez DPH
  19,80  s DPH
  Tričko "Bratia" je vyrobené z bavlny (180 g/m²), s jemne priliehavým strihom a visačkou na rukáve, odporúčame dôkladne skontrolovať tabuľku veľkostí. Podrobnejší popis trička nájdete nižšie.
 • Tričko AMF

  16,50  bez DPH
  19,80  s DPH
  Biele tričko "Against Modern Football" s výrazným dizajnom vyjadrujúcim odpor voči súčasnému trendu ničiť tradičné futbalové hodnoty a nahrádzať ich peniazmi. Pred objednávkou si nezabudnite pozrieť tabuľku veľkostí.
 • Tričko Hooligan

  16,50  bez DPH
  19,80  s DPH
  Štýlové čierne tričko s výrazným motívom "HOOLIGAN". Toto tričko je určené pre tých, ktorí zdieľajú vášeň k futbalu a tretiemu polčasu. Pred objednávkou si nezabudnite pozrieť tabuľku veľkostí.
 • Tričko Casuals 2016

  10,00  bez DPH
  12,00  s DPH
  Výpredaj trička s motívom Football Casuals v červenej farbe. Okrem kvalitnej potlače nechýba ani Casuals visačka na rukáve. Tričko nemá klasický slim strih, no k telu prilieha viac než klasické voľné tričká, odporúčame preto pred objednávkou pozrieť tabuľku veľkostí.  
 • Tričko When Weekend Comes

  16,50  bez DPH
  19,80  s DPH
  Pre pravých Casuals fanúšikov máme biele tričko s dizajnom "When Weekend Comes". Tento výrazný potlačený dizajn vám umožňuje vyjadriť váš futbalový životný štýl. S priliehavým strihom a kvalitou bavlny je to štýlové a pohodlné tričko, ktoré vás bude odlišovať na štadióne i mimo neho. Pred objednávkou si nezabudnite pozrieť tabuľku veľkostí.
 • Tričko Casuals

  16,50  bez DPH
  19,80  s DPH
  Tričko s motívom Casuals v bielej farbe a s decentnou Casuals visačkou na rukáve. Tričko nemá klasický slim strih, no k telu prilieha viac než klasické voľné tričká, odporúčame preto pred objednávkou pozrieť tabuľku veľkostí.  
 • Tričko Pub & Football

  16,50  bez DPH
  19,80  s DPH
  V živote si treba vždy vybrať ten správny smer a každý chlap veľmi dobre vie, že Andy si zvolil veľmi dobre. Tričko Pub & Football nemá klasický slim strih, no k telu prilieha viac než klasické voľné tričká, odporúčame preto pred objednávkou pozrieť tabuľku veľkostí.  
 • Industry

  16,50  bez DPH
  19,80  s DPH
  Tričko "Industry" v dvoch farbách, vyrobené z bavlny (180 g/m²), s jemne priliehavým strihom a visačkou na rukáve, odporúčame dôkladne skontrolovať tabuľku veľkostí. Podrobnejší popis trička nájdete nižšie.
 • Tričko Offenders

  16,50  bez DPH
  19,80  s DPH
  Objavte "Offenders - Weekend Troublemaker" tričko, ktoré vám prináša výrazný dizajn a štýl a ktoré vás bude odlišovať od davu. S piatimi farebnými verziami vás toto tričko, s priliehavým strihom a kvalitnou bavlnou (180 g/m²) ponúka pohodlie a štýlový vzhľad. Vyberte si svoju obľúbenú kombináciu farieb a vyjadrite svoju individualitu s "Offenders" tričkom. Pred objednávkou si nezabudnite pozrieť tabuľku veľkostí.
 • Old Times

  16,50  bez DPH
  19,80  s DPH
  Tričko "Old Times" je vyrobené z kvalitnej 100% bavlny s gramážou 180 g/m², s jemne priliehavým strihom a visačkou na rukáve, odporúčame dôkladne skontrolovať tabuľku veľkostí. Podrobnejší popis trička nájdete nižšie.
 • Čiapka Casuals

  8,33  bez DPH
  10,00  s DPH
  Casuals čiapka s decentnou visačkou.
  • materiál: akryl
  • visačka: tkaná
  • veľkosť: uni
 • Kukla z mikrovlákna

  5,00  bez DPH
  6,00  s DPH
  Kukla z mikrovlákna v univerzálnej veľkosti a otvorom na očí vyniká svojou priedušnosťou a pocitom príjemným na dotyk. Vhodná na zimné športovanie. V prípade záujmu o väčší počet nás kontaktujte e-mailom, do 3-5 dní vieme dodať aj stovky kusov. flag gbIf you come from another EU country and you are interested in this product, contact us by e-mail.
 • Tričko Stand AMF

  10,00  bez DPH
  12,00  s DPH
  Výpredaj trička s motívom Stand Against Modern Football v zelenej farbe. Okrem kvalitnej potlače nechýba ani Casuals visačka na rukáve. Tričko má klasický strih, čiže ho radíme medzi voľnejšie tričká, model na fotografii má veľkosť M. Odporúčame pred objednávkou pozrieť tabuľku veľkostí.

MATERIÁL pre ultras choreografie

Pršiplášte, polyesterové rolky, balóny, fólie, kartóny a mnoho iného.

Go to Top