športové ponožky UM WearV zime ich nevidno a v lete je potrebné, aby sa vám ľudia dívali na nohy. Nie je to teda reklamný produkt ako napríklad tričko, no v našej ponuke ponožky nemôžu chýbať. Dôvodom je ich vysoká kvalita a univerzálnosť použitia.

Naše ponožky nie sú vhodné iba na bežné nosenie, ale obľúbia si ich hlavne športovo aktívni ľudia. Vynikajúco sedia na nohe, výstuž v jednotlivých častiach garantuje skvelé priliehanie a zároveň pokožka chodidla dýcha, čo zabezpečuje vetraný povrch ponožiek.

Ak ste navyše zo športového klubu, určite sa vám páči zladenosť v oblečení, či už na ihrisku počas tréningu alebo len pri presune na zápas. Klub, v ktorom hráči majú rovnaké ešte aj ponožky, vyzerá omnoho profesionálnejšie a pritom finančné náklady sú skutočne nízke už pri najnižších počtoch.

Na výrobu takýchto športových ponožiek sú používané dva typy materiálu – 80% bavlna a 20% elastan. Dizajn je pletený (podobne ako pri šáloch), preto si vyžaduje určité zjednodušenie. Ideálne je, keď si zákazník vyberie svoje logo firmy, klubu, erb mesta či nápis. Výhodou je, že si zákazník môže vybrať aj farebnosť, napríklad biele ponožky môžu mať červenú špičku a modrú pätu.

členkové ponožky UM WearOkrem klasických športových ponožiek máme v ponuke aj členkové. Tie sa síce skladajú z 80% bavlny, no zvyšným materiálom je 15% polyamid a 5% elastan.

V oboch prípadoch je minimálne množstvo potrebné pre zadanie objednávky 30 kusov. Samozrejmosťou sú aj rôzne veľkosti (31-34, 35-37, 38-41, 42-44, 45-46) a v rámci celkového počtu si môžete vybrať hociktorú z nich, no minimálny počet na jednu veľkosť je 10 kusov. Napríklad pri objednávke 50 ks ponožiek si môžete vybrať 10 párov veľkosti 35-37, 10 párov 42-44 a 30 párov 45-46).

Kalkulácia

KALKULÁCIA CENY

Pri niektorých produktoch je cenník ihneď k dispozícii, pri niektorých budeme pre kalkuláciu ceny potrebovať dodatočné informácie. Napíšte nám prosím e-mail a informujte sa o cene zákazkovej výroby vami vybraných produktov.

Pre viac ukážok navštívte aj našu facebook a instagram stránku.