Zima nebude trvať večne, a keď prídu jarné či neskoršie jesenné dni, v šatníku každého človeka je potrebné mať pripravenú bundu, ktorú len tak prehodíte cez rameno, večer, keď sa ochladí alebo keď začne pršať, tak si ju oblečiete. Predstavujeme vám jeden z našich obľúbených modelov, ktorý sme začali ponúkať na jeseň minulého roku. Tieto bundy si získali obľubu nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí, kde na ne nedajú dopustiť a opätovne si ich žiadajú zákazníci z Holandska, Talianska či Španielska.

Kvalitný materiál, komfort a odolnosť

bundy prechodne 3Prechodné bundy, aby spĺňali nejaké parametre pre kategóriu “prechodné” musia byť vyrobené z jemných a tenkých materiálov, no z vlastných skúseností vieme, že mnoho výrobcov využíva materiály, ktoré nie sú príjemné na dotyk, človek sa v nich cíti ako, keby bol zabalený v igelite, tým pádom sa človek potí a necíti sa v nej komfortne. Pri tejto bunde to nehrozí! Je vyrobená z veľmi dobrej kombinácie nylonu a polyesteru, ktorý je už na dotyk príjemný, neškriabe a vďaka typu šitia, aký zvolil výrobca, bunda perfektne sedí na tele. Vonkajšia vrstva je navyše podľa výrobcu aj odolná voči dažďu, i keď treba samozrejme úprimne priznať, ak budete v búrke stáť polhodinu, na úvod tejto vety radšej zabudnime. Máme však otestované, že menší dážď znesie a na obhajobu treba poznamenať, že ak by ste chceli vysoko-odolnú bundu voči dažďu, možné to je, ale určite to bude aj iná cenová kategória, ako tomu je pri týchto bundách.

Bunda UM WEAR

Štýlový a funkčný dizajn

Bundy majú rebrované manžety v páse a na rukávoch, čo nie je len estetickým detailom, ale aj praktickým riešením vo veterných podmienkach. Kapucňa je vybavená šnúrkami na sťahovanie, čo umožňuje prispôsobiť ju podľa potreby. Výrobca ponúka túto bundu v siedmych farebných variantách, keď sa líši farba tela od farby zipsov. Zároveň, vo farbe zipsov je vždy aj farba vnútornej sieťoviny.

prechodne bundy farebnost

 
Certifikát FAMA

Výroba týchto búnd je potvrdená certifikátom FAMA (Facility and Merchandise Authorisation), ktorý zaručuje dodržiavanie ľudských práv, monitorovanie kvality, bezpečnosti výrobkov a snahu o zníženie ekologickej stopy výroby.

O objednávke a dodacej dobe

Ak vás tento článok oslovil a chceli by ste pre seba a svoju partiu urobiť personalizované bundy, počítajte s čakacou dobou približne 2 až 3 týždne. Vždy záleží od počtu kusov, ktoré máme na sklade, od počtu objednávok, ktoré sa budú nachádzať v našom zozname úloh pred vami a niekedy aj tá preprava zo skladov výrobcu na Slovensko býva zdĺhavejšia. Určite všetkých zaujímajú aj ceny, žiaľ, tie možno kalkulovať až po zadaní údajov ako sú:

počet búnd
dizajny vyšíviek
rozmery vyšíviek

Môže to byť teda 30€, ale aj 50€ za kus. Minimálny odber je nastavený na 10 kusov a samozrejme, na grafické práce môžete využiť aj služby nášho grafického dizajnéra.

Niektoré prechodné bundy, ktoré už prešli našimi rukami nájdete aj v našom albume produktov na našej facebook stránke. V prípade záujmu, píšte nám ešte dnes na mailovú adresu info@umwear.com.