Slim UM Wear tshirtV drvivej väčšine prípadov používame 100%-bavlnené tričká. Tie výnimky väčšinou tvoria iba špeciálne priania zákazníkov a samozrejme, keď sa potláčajú polyesterové (športové) tričká.

Veľkostne nie sme obmedzení ničím, vieme potlačiť tričká pre najmenšie deti, ale problém nerobia ani napríklad 4XL veľkosti.

Čo určite oceníte, nefungujeme spôsobom ako niektoré firmy, ktoré nakúpia za zvýhodnenú cenu jeden model tričiek a ten potom ponúkajú pri každej objednávke. My sa modelom trička zaoberáme až v momente, keď nám prezradíte, na akú udalosť ho potrebujete.

Je totiž pre vás zbytočné vyhadzovať peniaze za prémiové kvality, keď viete, že idete na oslavu a po oslave tričko už nikdy neoblečiete a naopak, ak chcete tričko do vlastného e-shopu, asi vaši zákazníci nebudú spokojní, keď si naskladníte tričko priemernej či nebodaj podpriemernej kvality.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam máme dostatok informácií o rôznych modeloch a rôznych výrobcoch, preto vám môžeme garantovať, že nájdeme pre vás vždy najlepšie možné riešenie.

Classic UM Wear tshirtMinimálne počty pri sieťotlači sa pohybujú na hranici 30 kusov, v niektorých prípadoch však vieme pomôcť aj s menšími zákazkami, stačí sa nás iba opýtať, ako sme na tom s časom a ak to bude v našich možnostiach, nerobí nám problém aj 10-15 kusov. Pri potlači DTF metódou vieme potlačiť aj 10 ks a pri športových polyesterových tričkách či dresoch, ktoré sa šijú od základov je minimálny počet nastavený taktiež na 10 kusov.

Vo väčšine prípadov na aplikáciu dizajnu používame sieťotlač, pri niektorých prácach si vieme pomôcť DTF metódou a pri športových polyesterových tričkách, ktoré sa šijú od základov, sa dizajny aplikujú sublimačnou technológiou. Pri modeloch tričiek s vyššou gramážou je možné aplikovať dizajn aj výšivkou.

Grafický návrh je ideálne dodať vo vektorovom formáte, pri športových tričkách si vopred vyžiadajte naše šablóny, podľa ktorých si už vy alebo váš grafik dopasujete grafický dizajn tak, aby bolo vo finále všetko podľa vašich predstáv. V prípade, že si s dizajnom neviete dať rady, netrápte sa, za symbolický poplatok náš grafik premení vaše predstavy na hotové grafické dielo. Nejaké jeho práce nájdete aj v sekcii GRAFIKA.

Kalkulácia

KALKULÁCIA CENY

Pri niektorých produktoch je cenník ihneď k dispozícii, pri niektorých budeme pre kalkuláciu ceny potrebovať dodatočné informácie. Napíšte nám prosím e-mail a informujte sa o cene zákazkovej výroby vami vybraných produktov.

Pre viac ukážok navštívte aj našu facebook a instagram stránku.