Dôležitou súčasťou každej fanúšikovskej skupiny je bez akýchkoľvek pochybností skupinová vlajka. U nás je možné vyrobiť vlajky v rôznych formátoch a navyše v troch hmotnostných kategóriách. Na vlajky, ktorými fanúšikovia mávajú, zvykneme používať gramáž 80 alebo 120 g/m², aby sa s nimi dalo jednoduchšie mávať, no hlavne, aby bol výsledný efekt pri mávaní čo najlepší. Pri týchto “ľahších” vlajkách totiž dizajn jemne presvitá na nepotlačenú druhú stranu.

Pre vlajky, ktoré zvyknú visieť na plote používame veľmi kvalitný a hrubší polyester o hmotnosti 210 g/m2. Tieto vlajky sú síce hrubšie a nepresvitajú, ale zároveň sú stále veľmi spratné a aj vlajky väčších rozmerov (napríklad 15 x 1,5 m) pokojne zbalíte do batohu. Systém uchytenia vlajky na plot si môže zákazník vybrať z dvoch variant – šnúrky alebo kovové “očká“.

Nakoľko veľkoformátová tlačiareň dokáže tlačiť do šírky 1,5m, jedna zo strán môže mať maximálne 1,4-1,5m, čo však úplne stačí a v prípade potreby väčšej vlajky sa táto drobnosť dá veľmi ľahko vyriešiť zošitím viacerých potlačených látok do finálneho rozmeru. Tento spôsob je využívaný aj pri veľkých sektorových vlajkách (napríklad 30 x 50 metrov), ktorými sa prezentujú fanúšikovia na veľkej ploche svojej tribúny.

Okrem vyššie spomínaných vlajok ponúkame aj vlajky s dvoma “tunelmi“ na krajoch, tieto vlajky sú známe pod názvom “obojručky“. Pri obojručkách ako aj vlajkách na mávanie je potrebné si po vlastnej osi zaobstarať tyčky, ktoré z logistických dôvodov nedodávame, nie je to však žiadny problém a veľmi radi poradíme, kde ich vo vašom okolí kúpite za pár centov.

Športové kluby by mohla zaujímať aj ponuka vlajočiek používaných ako rohové zástavky (4 ks) a vlajočky s úchytom na auto (výroba od 50 kusov). Fanúšikov starajúcich sa o choreografie na štadiónoch by pre zmenu mohli zas zaujímať mávacie vlajky, ktoré síce neobsahujú žiadny dizajn, ale z rôznych farieb sú zošité dokopy šachovnice, pásy atď. (od 1 ks).

Či už ste fanúšik, majiteľ klubu, člen turistického oddielu alebo majiteľ firmy, ktorý nechce platiť veľké peniaze za tvrdé a nespratné PVC bannery, určite nás neváhajte kontaktovať.

Grafický dizajn je potrebné dodať vo vektorom formáte, výhodou je nulové obmedzenie v počte farieb. V prípade, že si grafický dizajn neviete vyhotoviť sám, môžete za symbolický poplatok využiť služby nášho grafika.

Kalkulácia

KALKULÁCIA CENY

Pri niektorých produktoch je cenník ihneď k dispozícii, pri niektorých budeme pre kalkuláciu ceny potrebovať dodatočné informácie. Napíšte nám prosím e-mail a informujte sa o cene zákazkovej výroby vami vybraných produktov.

Pre viac ukážok navštívte aj našu facebook a instagram stránku.