Naša ponuka

Pripravili sme si pre vás súhrnnú ponuku produktov, ktorými sa naša výroba v súčasnosti zaoberá a niečo málo o niektorých pracovných postupoch. Ak vás zaujíma aj to, ako prebieha celý proces zákazkovej výroby, odporúčame vám prečítať článok „Postup pri zákazkovej výrobe“ v sekcii blog.

Občas na našich sociálnych sieťach publikujeme aj fotografie či videá z niektorých projektov, preto neváhaj navštíviť náš facebook alebo instagram.


 TRIČKÁ

SIEŤOTLAČ
Sieťotlač je obľúbená metóda potlače pre svoju kvalitu, stálofarebnosť, odolnosť proti poškodeniu a pri vyšších počtoch produktov aj pre svoju veľmi priaznivú cenu. Naopak pre nižšie počty sa cenová výhoda stráca a odporúčajú sa iné metódy potlače. Počet farieb je pri sieťotlači obmedzený na šesť a rovnako tak, isté obmedzenia môžu nastať aj pri grafickom dizajne.
Cena sieťotlače sa kalkuluje individuálne, záleží vždy od počtu produktov, počtu farieb, veľkosti dizajnu či potláčaného materiálu. Sieťotlačou tlačíme produkty od 30 kusov, v niektorých prípadoch 20.


DTG POTLAČ
Digitálna potlač (DTG – direct to garment) je priama potlač na textil pomocou digitálnej technológie farbami na vodnej báze. Táto potlač je vhodná najmä na bavlnené produkty. Predtlačová príprava spočíva v penetrácii textilu špeciálnym prípravkom, preto sa odporúča produkt pred prvým použitím najskôr oprať. V prípade, že potrebujete textil použiť bezprostredne po doručení, informujte sa u nás o možnosti služby prania v profesionálnej práčovni.
Výhodou DTG potlače je neobmedzený počet farieb v grafickom návrhu. Možné je teda tlačiť nie iba logá, nápisy, ale aj fotografie či iné obrázky (ak sú v dostatočne veľkom formáte). Ďalej to je výsledný príjemný pocit z potlače na dotyk a že je možné potlačiť aj jeden kus. Naopak nevýhodou je kontrast, saturácia farieb a vyššie ceny. Táto metóda sa odporúča hlavne pri menších počtoch.

 

DTF POTLAČ
Technologický progres nemíňa ani oblasť potlače textilu a rok 2020 je rokom, kedy svetlo sveta spatrila DTF metóda (direct transfer film). Na transférový film vyvinutý pre túto metódu sa špeciálnym atramentom vytlačí farebná a biela vrstva dizajnu zároveň. Nasleduje posyp fixačným práškom a zapekanie transferu. Takýto transfer sa následne prelisuje na textil. Jednoduché, časovo nenáročné a najmä veľmi kvalitné. Takáto potlač prešla testom kvality na výbornú, dokonca sa pri naťahovaní potlačenej plochy skôr poškodilo tričko než potlač samotná. Veľmi výhodné pre e-shopy, ktoré nechcú naskladňovať stovky kusov napríklad tričiek a stačí im nechať si u nás vytlačiť tieto transfery, ktoré môžu po prijatí objednávky za pár sekúnd aplikovať na bavlnený, kožený, nylonový, polyesterový či hociktorý iný textil, ktorý je možné lisovať v termolise. Cenovo podobné digitálnej (DTG) potlači. Produkty touto metódou tlačíme od 10 kusov a vyššie, jedenkrát mesačne sa snažíme vyhovieť aj zákazníkom, ktorí majú záujem o menšie počty (trebárs aj jeden kus). 

Flex/flock metóda je jednou z najjednoduchších metód potlače. Je možné ňou potláčať bavlnu, polyester i nylon. Stačí na rezacom plotri vyrezať motív do fólie, ďalej časti, ktoré tam nepatria, odstrániť a zostane nám tak na fólii iba samotný motív. Ten položíme na tričko či iný produkt a v termolise zalisujeme. Ak chceme touto metódou potlač dizajn zložený z viacerých farieb, možné to je, ale je to trochu pracnejšie, nakoľko každú farbu treba pripraviť a potlačiť zvlášť. Preto sa táto metóda odporúča najmä na jednoduchšie dizajny a na objednávky s menšími počtami. Rozdiel medzi flex a flock spočíva v tom, že pri flex fólii má povrch dizajnu hladký a jemný povrch, flock fólie zanechajú váš dizajn s jemne semišovým povrchom. Nevýhodou tejto metódy je, že farebná paleta týchto fólii je obmedzená a komplikovane sa vyrezávajú drobné detaily. Cenovo sa táto metóda pohybuje v nižšej cenovej kategórii, čomu však zodpovedá aj životnosť. Túto metódu odporúčame skôr na sezónne nosenie. Minimálny počet pri výbere tejto metódy je 10 kusov. 

 


 MIKINY

Ak máte záujem o mikiny, môžeme vám ponúknuť dve možnosti. Tou prvou je od 10 kusov nechať si mikiny ušiť priamo u nás zo 100% česanej bavlny v rôznych farebných prevedeniach či kombináciach. To druhou možnosťou je vybrať si mikinu obľúbenej značky z európskych veľkoskladov a my ju za vás objednáme a aplikujeme na ne vami navrhnuté dizajny. Najčastejšou aplikáciou dizajnov pri mikinách býva vyšívanie, pri náročnejších dizajnoch sieťotlač alebo DTF metóda, výnimočne DTG. Cena mikín sa kalkuluje individuálne, vždy závisí od množstva kusov, veľkosti dizajnu, počtu farieb v dizajne či výbere modelu mikiny, veríme však, že vás naša ponuka milo prekvapí.

 


 BUNDY

Rovnako ako pri mikinách, aj pri bundách ponúkame našim zákazníkom dve možnosti pri výbere búnd. Prvou možnosťou je nechať si od 15 kusov bundy ušiť u nás. Pri takejto bunde z vysoko kvalitného polyesteru nie je problém výber vačkov, či bude zips iba od pása hore (tzv. klokanka) alebo pôjde o „fullzip“ bundu, vnútro môže mať klasickú sieťku alebo zateplenie flisom. Druhou možnosťou je vybrať si z európskych veľkoskladov bundu svojej obľúbenej značky, my vám ju objednáme a dizajny aplikujeme. Samozrejmosťou je aj predanie vám našich skúsenosti, čo sa týka rôznych značiek. Na bundy odporúčame dizajny hlavne vyšívať, na niektoré typy materiálu je však vhodná aj sieťotlač či DTF metóda. Cenovo sa bundy vedia pohybovať už od 30€ za kus, samozrejme aj tu platí, čím viac kusov a jednoduchší dizajn, tým je cena nižšia.


 VLAJKY

NA PLOT
Či už má visieť na plote, na stene alebo trebárs ako reklama, ak potrebujete vlajku, neváhajte využiť naše služby. Od významného zahraničného dodávateľa sme požadovali najkvalitnejší možný materiál, ktorý je možné potlačiť. Výsledkom je polyester s gramážou 200g/m2, čo znamená, že ide o hrubší kus látky, cez ktorý až tak nepresvitá ako tomu je pri ostatných „vlajkovinách“. Zároveň to však je stále veľmi spratný materiál, veľkú 20-metrovú vlajku viete pokojne zbaliť do batohu. Na tento typ vlajok je potrebný aj úchyt, na výber ponúkame metalové „oči“ alebo vám prišijeme o vlajku šnúrky.

 

NA MÁVANIE
Z trochu ľahšieho materiálu (50 a 80g/m2) vyrábame vlajky na mávanie. Z tenšieho z logického dôvodu, na mávanie spotrebujete menej energie a aj samotný efekt vejúcej vlajky bude omnoho krajší. Tým, že sa potláča tenší materiál, druhá strana presvitá, čo pridáva hodnotu na výslednom efekte. Nie je problém vyrobiť aj nepotlačené vlajky, či rôzne „šachovnice, pásy“ atď., vhodné najmä pri choreografiách na tribúne. Minimálne množstvo pri vlajkách na mávanie nie je stanovené.

 

 SEKTOROVKY
Veľké choreografie podobné ukážke na obrázku vedľa je možné kresliť, ale v prípade, že si chcete ako partia ušetriť čas, energiu poprípade nervy, nechajte si veľkú sektorovku vyrobiť u nás. Vyrábajú sa z 50g/m2 ľahkej látky, čiže manipulácia pri predstavení choreografie by nemala robiť žiadnemu fanúšikovi na tribúne problém.

 

OBOJRUČKY
Veľmi obľúbené obojručky vo svete fanúšikov a ich prezentácie na tribúnach nemôžu chýbať v našom portfóliu. Pri tomto type vlajok používame zvyčajne materiál s gramážou 200g/m2, ale ak si prajete ľahšie a o niečo lacnejšie obojručky, nemáme s tým problém. Minimálne množstvo pri obojručkách nie je stanovené.

 


ŠÁLY

PLETENÉ
Milovníci pletených šálov si môžu nechať u nás vyrobiť tieto old school kúsky už od 10 kusov. Pre krajší vzhľad sme prednedávnom ponúkli zákazníkom nakombinovať si farby strapcov, čiže ak chcete mať jeden koniec s bielymi strapcami a druhý s čiernymi alebo obe strany s pomiešanými bielo-čiernymi, nie je problém. Cenovo sa oplatí samozrejme objednať viac kusov a dostať sa tak na sumu 3-4€ za kus, ale ani pri minimálnom množstve to nie je žiadna tragédia a cena jedného kusu by nemala prekročiť hranicu 10-11€.

 

PLETENÉ HD
Pre fanúšikov, ktorí si chcú dopriať náročnejší dizajn na šáloch, je tu možnosť vyrobiť šály s ešte precíznejším úpletom než tomu je pri klasických šáloch. Výroba je síce o niečo málo finančne a časovo náročnejšia, odmenou však zákazníkovi bude skvelé vyobrazenie detailov na jeho šále. Výroba sa začína od 20 kusov.

 

 S VÝŠIVKOU
Pletený šál s výšivkou je veľmi obľúbeným produktom fanúšikov, čo milujú jednoduchosť. Jednofarebný šál prípade upletené pásy a po stranách logo klubu. Typickou ukážkou slovnej frázy „V jednoduchosti je krása“: Výroba začína od 10 kusov a cenová kalkulácia je individuálna, väčšinou však podobná klasickým pleteným šálom.

 

 TLAČENÉ
V niektorých krajinách fanúšikovia preferujú najmä polyesterové šály, na ktoré sa dizajn aplikuje sublimačnou technológiou. Výhodou je priaznivá cena, spratnosť, skvelé vyobrazenie akéhokoľvek dizajnu (vrátane fotografií), nevýhodou naopak, že nakoľko ide o tenší šál, v zime zahreje menej než vyššie spomenuté typy. Výroba od 10 kusov, ceny za kus začínajú na troch eurách.

 


 OSTATNÉ PRODUKTY
Je množstvo produktov, ktoré moderný svet ponúka, či už ide o oblečenie, doplnky k oblečeniu alebo rôzne reklamné suveníry, je toho nespočetne veľa. Preto sa v prípade akéhokoľvek záujmu neváhajte informovať o dostupnosti a cenách vami žiadaných produktov. Nižšie vyberáme niektoré z nich.

ČIAPKY
V zime jeden z najobľúbenejších a najpotrebnejších produktov. Zimné čiapky vyrábame vo viacerých prevedeniach. Na výber máte k dispozícii klasické pletené s výšivkou, bavlnené s potlačou, polyesterové so sublimačnou potlačou alebo pre náročnejších je možnosť nechať si upliecť čiapku vo vlastnom dizajne. V poslednom prípade ide o niečo finančne a časovo náročnejšiu „operáciu“, ale aj s tým sa vieme popasovať. Minimálne počty začínajú na 10 kusoch, niektoré modely od 20. Ceny je možné kalkulovať až po zadaní počtu a dizajnu, začína sa na hranici 4 eur.RUKAVICE
Ďalším obľúbeným a potrebným produktom v zimnom období sú rukavice. Najčastejšie majú zákazníci záujem o jednoduché, jednofarebné rukavice s vyšitým dizajnom na vrchnej strane dlane prípadne s visačkami na okrajoch. Minimálne počty začínajú na 10 kusoch a ceny od 4€ za kus.

 

PONOŽKY
Naši zákazníci majú možnosť vyrobiť si ponožky s vlastným dizajnom v dvoch prevedeniach, klasické a členkové. Ponožkami sme sa preslávili v roku 2016, kedy sme zásobili slovenských fanúšikov približne 700 pármi ponožiek. Ubehli štyri roky a drvivá väčšina má svoje ponožky stále v šatníku s minimálnymi známkami používania. Minimálny počet pri ponožkách je nastavený na 50 kusov jednej veľkosti a ceny začínajú od 5€ za kus.

 

KRAŤASY
Bavlnené alebo polyesterové, s potlačou alebo výšivkou, nie je problém. Od 10 kusov vieme zabezpečiť výrobu aj kraťasov na horúce letné dni. Cenová kalkulácia je individuálna, skutočne záleží od počtu, modelu, veľkosti dizajnu či počtu farieb v ňom.

 

 KUKLY
Kukly vyrábame z kvalitného polyesteru, ktorý je možné plnofarebne potlačiť. Vzniká tak priestor pre fantáziu skvelého grafika, ktorý nie je obmedzený farbami. Oči sme pre krajší efekt spevnili páskou. Výroba začína na 10 kusoch, cenovo sa vieme dostať aj na hranicu 3,50€ za kus. Ani pri tých najmenších počtoch však nepresiahnete hranicu desať eur za kus.

 

SAMOLEPKY
Či už na spropagovanie svojej fanúšikovskej skupiny, svojho klubu, kapely či svojej firmy, využiť môžeš aj našu ponuku výroby samolepiek. Myslíme aj na zjednodušenú manipuláciu a preto sa samolepky tlačia na kvalitný papier s nareznutou spodnou vrstvou. Povrch samolepiek je pokryty špeciálnym lakom, ktorý zabezpečuje odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkám. Samolepky vám prídu narezané a uložené po 500 kusov, pre presnejšie orezy ponechávame čierny prípadne biely tenký rám okolo dizajnu.
Výroba začína na 2000 kusoch, no z tejto „2-tisícky“ máte možnosť vyskladať si trebárs štyri 500-kusové dizajny v rôznych rozmeroch. Jedenkrát do mesiaca sa snažíme potešiť aj zákazníkov, ktorí majú záujem o menšie počty a vyrobíme im aj 100-200ks. Cenová kalkulácia závisí od počtu a rozmerov, no aj bez nej si dovolíme hrdo tvrdiť, že čo sa pomeru cena : kvalita týka, nemáme v okolí konkurenciu. Svedčí o tom aj toto video.

 

 KLOBÚKY
Veľmi obľúbeným produktom sú aj klobúky, tzv. „fish-hats“. Na ne odporúčame takmer pravidelne výšivku, v niektorých náročnejších dizajnoch si však vieme poradiť aj drobnou improvizáciou. Klobúky vyrábame od 20 kusov a cenová kalkulácia je možná po upresnení počtu a dizajnu.

 

DRESY
Pre futbalistov či futsalistov veľmi zaujímavá ponuka, ktorou je výroba dresov. Nie je problém objednať dres vašej obľúbenej značky a naň aplikovať dizajny, ale rovnako tak nie je problémom ani ušitie komplet celého dresu. Výhodou tohto výberu je bezhraničnosť vo fantázii, čo sa dizajnu týka. Či tam chcete fotku prírody, fanúšikov alebo len nejaké ozdobné doplnky, pri výrobe dresu od základov to je možné. Minimálny počet je 10 kusov a ceny sa pri našej výrobe pohybujú na hranici 15€ za kus. Pri vami vybranom drese sa cena vyvíja od počtu potlačí.

 

 KĽÚČENKY
Kľúčenky vyrábame od 50 kusov v cenách, ktoré začínajú na 1€ za kus. Zákazník má na výber viacero modelov, s kovovým či plastovým trojzubcom, s otvárakom na pivo či sponou na mobil. Potlačené sú obe strany pásu.

 

HRNČEKY
Hrnčeky potláčame sublimačnou metódou, farebnosť teda nie je obmedzená a vytlačiť si môžete nie iba logá či nápisy, ale aj fotky či rôzne obrázky. Hrnčeky je možné umývať v umývačkách riadu. V prípade záujmu je možná aj potlač krígľov, termosiek či iných podobných predmetov. Výroba možná od 1 kusu, cena závisí od modelu, nakoľko existuje mnoho modelov v rôznych farebných prevedeniach.

 

VANKÚŠE
Vankúše ponúkame v rôznych rozmeroch, pričom najobľúbenejšie sú 38x38cm. Obliečka, ktorá sa dá prať, je vyrobená z polyesteru veľmi príjemného na dotyk, potláčané sú sublimačnou metódou a tým pádom je možné vyobraziť akúkoľvek fotografiu, obrázok, nápisy atď.. Výroba začína od 10 kusov, cenami štartujeme na 4€ za kus. Pre výhodnejšiu cenu môžete nakombinovať aj viac dizajnov, napríklad tri dizajny po 10 kusov a bude vám vykalkulovaná cena ako pri 30 kusoch.

 

 OSUŠKY
Osušky sa vyrábajú v rôznych rozmeroch, ale tie najpredávanejšie majú 140x70cm. Jedna strana osušky je froté bavlna, ktorá služi na pohltenie vlhkosti, tá druhá strana pre zmenu „strapatý“ polyester, slúži na potlač. Nakoľko ide o sublimačnú potlač, v grafickom návrhu sa nehľadí na náročnosť, počet farieb, vytlačiť je možné všetko (pokiaľ je formát dizajnu správny). Výroba začína pri 10 kusoch a cene 10€ za kus, ktorá vyšším počtom logicky klesá.

 

ODZNAKY
Veľmi známe odznaky vyrábame od 20 kusov, nateraz iba v priemere 2,5 cm. Ceny sa kalkulujú v závislosti od počtu, ide však o cenovo veľmi nenáročný produkt.