Kvalitné oblečenie je neoddeliteľnou súčasťou výkonu a pohodlia pri športových aktivitách, vrátane turistiky.

Naša výroba zahŕňa použitie vysoko kvalitných polyesterových materiálov, ktoré majú vynikajúce vlastnosti. Tieto materiály odvádzajú pot od tela, čím udržiavajú pokožku suchú a pohodlnú aj pri intenzívnej fyzickej aktivite. Okrem toho, polyesterové tkaniny sú mäkké, pružné a odolné voči opotrebeniu, čo zaručuje dlhodobú životnosť a zachovanie ich tvaru a vzhľadu aj počas opakovaného prania.

Pre menšie dizajny, ako napríklad logá, ponúkame kvalitnú DTF (Direct-to-Film) metódu potlače, ktorá na polyesterových materiáloch zabezpečuje ostré detaily a trvácnu potlač. Ak máte záujem o potlač celej plochy trička/dresu, ani to nie je problém a s kvalitou našej sublimačnej technológie budete určite spokojný.

Pre náročnejších zákazníkov je možnosť pri výrobe trička či dresu od základu použiť aj Coolmax materiál, ktorý zvyšuje odvod potu a zlepšuje chladenie tela. Táto kombinácia zaručuje vysokú priedušnosť, rýchle schnutie a udržiava pohodlnú teplotu tela aj pri intenzívnom zaťažení tela.

Nezáleží na tom, či potrebujete výrobu polyesterových tričiek či dresov pre športové tímy, turistov alebo firemné akcie, vždy vám veľmi radi poradíme a pomôžeme. Samozrejmosťou je možnosť využitia služieb našich grafických dizajnérov.

Pre viac ukážok navštívte aj našu facebook a instagram stránku.