VITAJTE NA STRÁNKE

UM WEAR

Zákazkovej výrobe oblečenia a suvenírov sa niektorí naši členovia UM Wear tímu venujú už od roku 2006. O desať rokov neskôr sa vďaka portálu Ultras Magazine zmenila cieľová skupina a v našom portfóliu sa začalo objavovať viac produktov zaujímavých pre športové kluby a ich fanúšikov.

Neustále vzdelávanie sa, hľadanie nových možností, cit pre detail, vysoké nároky na kvalitu, ale aj nájdenie samých seba v tomto odbore sú základné body, vďaka ktorým sme si získali priazeň nie iba na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Komunikácia so zákazníkmi, grafické spracovanie dizajnov, výroba a kontrola. To sú štyri oddelenia, ktoré sú pripravené na splnenie všetkých vašich prianí. Od konca roku 2021 v nových priestoroch a pod novým firemným názvom s cieľom prekonávať aj tie najnáročnejšie projekty. Začiatkom roka 2022 sa rozbehol aj oficiálny e-shop.

Zabezpečujeme

UM Team

Naši klienti

Nižšie si môžete pozrieť, ktoré športové kluby respektíve fanúšikovia ktorých klubov, sa zaradili do zoznamu našich zákazníkov a ktorým ďakujeme za prejavenú dôveru.