Pletené šály

Považská Bystrica šályIde o klasické šály, ktoré najčastejšie môžete vidieť  v prostredí športových fanúšikov. Na výrobu sa používa 100% akryl, čo je veľmi hrejivý a na dotyk príjemný materiál s vysokou odolnosťou voči zrážanlivosti, vyblednutiu a inému poškodeniu. Použitie vysokokvalitných tkanín a moderné výrobné postupy zaručujú dlhú životnosť našich šálov. Ich dizajn môže byť vytvorený z maximálne šiestich farieb a v rozmere 138×18 cm, pričom platí, že každý strana šálu môže mať iný dizajn. Tu treba poznamenať, že počtom farieb rastie aj hrúbka šálu.

Na krajoch šálu sú našívané klasické strapce, ktorých farebnosť môžete nakombinovať podľa vašich predstáv. V prípade, že by ste potrebovali urobiť objednávku šálov pre deti, informujte sa o možnostiach výroby šálov v rozmere 115×14 cm.

HD pletené šály

Slovan šály

Pri HD pletených šáloch platia všetky parametre, ako pri klasických pletených šáloch s tým rozdielom, že úplet prebieha detailnejšie, čo znamená, že je možné na šáloch zobraziť aj graficky náročnejšie zadania, čo sa detailov týka.

Cenovo sú HD šály od klasických drahšie približne o 1€.

Pruhované šály

Žilina šályKeďže sa vynechá komplikovaná grafika a dizajn šálu tvoria iba pruhy, šál bude na dotyk mäkší a príjemnejší. Nedostatok grafiky možno vykompenzovať vyšívaným logom na konci šálu prípadne na obidvoch koncoch.

Ide o veľmi decentný šálik, ktorý možno urobiť ešte decentnejším, keď sa odstránia z dizajnu aj pruhy samotné a dostaneme iba jednofarebný šál s výšivkou na jeho konci.

 

Tlačené šály

Kosovo je Srbija šályAk chcete ísť na zápas s partiou kolegov, ale nechce sa vám celý deň strážiť hrubší pletený šál, určite popremýšľajte nad tlačeným šálom, ktorý dokážete zrolovať aj do vačku na nohaviciach.

Najmä v letnom období, keď sa chcete prezentovať šálom, ale na pletený je príliš teplo, je táto voľba priam ideálna. Vyrábaný je z polyesteru príjemného na dotyk, v rozmeroch 138×18 cm a obrovskou výhodou je, že v príprave grafického dizajnu neexistujú žiadne obmedzenia, čo sa detailov a počtu farieb týka.

Namiesto polyesteru je možné použiť aj fleece, čo dodá človeku trošku hrejivejší pocit. Šál je potlačený sublimačnou technológiou.

Kalkulácia

KALKULÁCIA CENY

Pri niektorých produktoch je cenník ihneď k dispozícii, pri niektorých budeme pre kalkuláciu ceny potrebovať dodatočné informácie. Napíšte nám prosím e-mail a informujte sa o cene zákazkovej výroby vami vybraných produktov.

Pre viac ukážok navštívte aj našu facebook a instagram stránku.