Samolepky sú tlačené na samolepiaci 80g papier, ktorý je zo spodnej strany narezaný, čo uľahčuje manipuláciu. Samozrejmosťou je narezanie do finálneho formátu, čiže samolepky vám prídu „nakôpkované“. Aby lepšie odolávali poveternostným podmienkam, sú pokryté špeciálnou vrstvou laku.

V ponuke máme formáty štvorcové, obdĺžníkove, okrúhle, ale aj samolepky orezané podľa obrysu. Čo sa rozmerov týka, iba niektoré formáty nie je možné vytlačiť z dôvodu ostávajúcej veľkej nepotlačenej plochy. Najmenšie ponúkané samolepky sú s 5cm priemerom resp. dĺžkou jednej strany, naopak najväčšie sú formátu A3.

Minimálne množstvo jedného dizajnu je 500 kusov, pričom minimálne množstvo celej objednávky je 2000 kusov. Môžete si teda objednať 2000 samolepiek, z ktorých budú napríklad 4 dizajny po 500 kusov. V ojedinelých prípadoch, kedy to čas dovoľuje, sme schopní vyrobiť aj menšie množstvo. Ako pri mnoho iných produktoch, aj tu platí, že čím väčší počet, tým nižšia jednotková cena. Cena samotná je veľmi nízka a na Slovensku v tejto triede kvality málokde nájdeme konkurenciu.

Grafické dizajny treba dodať v jpg, png alebo pdf formáte, veľkosti aspoň 1:1, 300 dpi rozlíšení a farebnom režime CMYK. Pre bezproblémové narezanie samolepiek do finálneho rozmeru sa pri tlači používa čierny a biely rám, preto odporúčame tomu prispôsobovať aj dizajny. Ak si grafiku neviete zabezpečiť po vlastnej osi, za symbolický poplatok môžete využiť služby nášho profesionálneho grafika.

Pre viac ukážok navštívte aj našu facebook a instagram stránku.